عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه عوامل موثر بر پذیرش بانکداری اینترنتی در ایران (مطالعه موردیبانک پارسیان)

قسمتی از متن پایان نامه : 

 مدت زمان

بانک از تاریخ ثبت برای مدت نامحدود تشکیل شده می باشد.

 
2-8-3- سرمایه بانک

سرمایه بانک سیزده هزار و دویست میلیارد (13،200،000،000،000) ریال می باشد که تماماً پرداخت شده و به سیزده میلیارد و دویست میلیون سهم عادی یک هزار ریالی تقسیم گردیده می باشد.

 

2-8-4-خط مشی بانک

 

2-8-4-1-چشم انداز

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

  بانک اول ایران در سهم بازار داخلی،  کسب بیشترین سهم از معاملات بین المللی کشور بین بانک های خصوصی،   برترین در گستره خدمات بانکی پیشرفته،  توانمند و متعهد در ایجاد رضایت حد اکثری برای تمامی ذینفعان.

 

2-8-4-2-ماموریت

بانک پارسیان ارائه دهنده کلیه خدمات بانکی و مالی منطبق با نیاز های روز با بهره گیری از ابزارهای پیشرفته و جدید و اتکاء به سرمایه انسانی متخصص با بهترین شرایط می باشد. ما به موفقیت خود ایمان داریم زیرا کوشش می کنیم. برترین در تکریم مشتری، سریع ترین در شناسایی و پاسخگویی به نیازها، متمایز در ارائه کلیه خدمات بانکی و مالی، سودآورترین در سرمایه گذاری، وظیفه شناس ترین در قبال جامعه و پایبند به بانکداری اسلامی باشیم. ما با کار گروهی کوشش می کنیم . سپرده گذاران رضایتمندی کافی از انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری را داشته باشند، تسهیلات گیرندگان منعطف ترین راه حل های مالی ممکن و متناسب با نیاز خود را دریافت نمایند، خدمات گیرندگان همواره سریعترین و ارزانترین خدمات را تجربه نمایند، شرکای تجاری ما موفق ترین و سودآورترین ارتباط تجاری بلند مدت را داشته باشند، سهامداران و کارکنان ما خشنود از چشم انداز تداوم موفقیت ما باشند،جامعه از داشتن عضوی که تأثیر برجسته ای در رونق اقتصادی دارد، خشنود باشد. چشم انداز فعالیت ما همواره تداعی کننده عظمت پارسیان در حیطه بانکداری اسلامی خواهد بود.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1.تبیین ارتباط بین عوامل خارجی و  پذیرش بهره گیری از  بانکداری اینترنتی .

  1. تبیین ارتباط بین سهولت درک شده و پذیرش بهره گیری از بانکداری اینترنتی .
  2. تبیین ارتباط بین سودمندی درک شده و پذیرش بهره گیری از بانکداری اینترنتی.
  3. تبیین ارتباط بین اعتماد و پذیرش بهره گیری از بانکداری اینترنتی .

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : مطالعه عوامل موثر بر پذیرش بانکداری اینترنتی در ایران (مطالعه موردیبانک پارسیان)  با فرمت ورد