سایت جی تی متریکس

مطمئنا سایت جی تی متریکس بهترین سایت تست سرعت واسه سایت هاس که علاوه بر امتیاز دهی به سایت شما می تونه همه موردای سایت شما رو براتون لیست کنه تا شما راحتتر بتونین سایتتون رو اصلاح کنین. در بخشی از این لیست، جی تی متریکس به شما فایل اصلاح شده رو هم ارائه میده که خیلی راحت با قرار دادن اون در جای خود می تونین سرعت سایت خود رو به صورت زیادی زیاد کنین.

اهمیت سایت جی تی متریکس

مطمئنا در رتبه بندی موارد بسیار مهم از نظر سئو، سرعت سایت در پنج رتبه اول قرار داره. به صورتی که اصلا نمی تونین از کنار اون راحت بگذرید. یادتون باشه که هدف اصلی ما از بهینه سازی سایت، جلب رضایت کاربره و در مرحله بعد موتور جستجو ارزش داره. خودتون قضاوت کنین که در سایتی به دنبال مطلبی هستین ولی سرعت کم سایت به شما اجازه استفاده راحت از سایت رو نمی دین. چه می کنین؟ مطمئنا واسه همیشه اون سایت رو ترک می کنین و دیگه به اون سایت بر نخواهید گشت.

سئو

به کار گیری سایت جی تی متریکس

در صفحه اصلی مانند تصویر زیر نشانی سایت خود رو وارد کرده و روی دکمه Go کلیک کنین.

آزمایش سرعت سایت

بعد جی تی متریکس شروع به بررسی سایت شما می کنه و پس از مدت زمان کوتاهی اطلاعات سایت شما رو به همراه امتیاز دهی نشون میده. در این قسمت در پائین باکس روی هر لیست می تونین کلیک کنین تا راه دقیق مشکل رو مشاهده کرده و واسه اصلاح اون دست به کار شین.

نتیجه آزمایش سرعت سایت