۹ بهترین روشها برای ایجاد بک لینک به وب سایت شما

هنگامی که نوبت به ایجاد Backlink به وب سایت مارک شما می رسد ، می تواند ناامید کننده باشد ، زیرا این فرایندی است که نیاز به صبر ، کار و فداکاری دارد. رفته اند روزهای SEO ساده ، جایی که می توانید هر پیوندی را به وب سایت خود در هر کجای وب وارد کنید. برای اینکه Backlink ها واقعاً موفق باشند ، بازاریابان دیجیتال و نوشتن کپی باید در مورد استراتژی تولید Backlink خود آگاه باشند.

دیجیتال

به عنوان یکی از تکنیک های سنتی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، Backlink ها راه های آسان افزایش ترافیک جستجو و رتبه بندی در موتورهای جستجوگر مختلف را در اختیار وب سایت ها قرار می دهند. با این وجود ، فقط لینک های با کیفیت بالا برای تولید بهترین نتایج سئو در کلاس و افزایش ترافیک وب سایت شما مورد نیاز است.

Backlink

از آنجا که Backlink به روشی محبوب برای افزایش رتبه بندی SEO سایت تبدیل شد ، Google نحوه طبقه بندی Backlink ها و تاثیر آنها در رتبه بندی SEO را تغییر داده است. این بدان معناست که برای ایجاد Backlink ، اکنون مهم است که صاحبان سایت و مدیران سخت تلاش کنند تا بطور ارگانیک پیوندهای خود را با گذشت زمان رشد دهند.

Backlink چیست؟

به عبارت ساده تر ، Backlink ، همچنین به عنوان یک Backlink خارجی شناخته می شود ، وقتی صاحب سایت دیگری در جایی از محتوای خود به وب سایت شما پیوند می زند. این می تواند در یک پست وبلاگ ، یک صفحه سرویس یا هر صفحه دیگر در یک وب سایت باشد. Backlink ها برای SEO به عنوان مقدار لینک دهنده های معتبر و با ارزش که از نسخه های پشتیبان از کیفیت مطالب در وب سایت خود مهم هستند ، مهم هستند.

چگونه می توانید Backlink به وب سایت خود تولید کنید؟

اگرچه دانستن الگوریتم دقیقی که Google و سایر موتورهای جستجو برای واجد شرایط بودن محتوای شما برای اهداف SEO استفاده می کنند ، تقریباً غیرممکن است ، اما برخی از بهترین شیوه هایی که صاحبان سایت و مدیران سایت در کلاس وجود دارند ، برای افزایش رتبه سئوی خود و ایجاد Backlink های واقعی استفاده می کنند. وب سایت آنها

از نکات و ترفندهای زیر برای تولید Backlink و رشد حضور آنلاین خود برای وب سایت خود استفاده کنید:

۱ ٫ به دیگران اجازه دهید تا اعتبار خود را برای شما اعتبار دهند

از طراحان وب گرفته تا نسخه نویسان ، کارآفرینان و مشاغل همیشه به دنبال ایجاد اوراق بهادار هستند تا بهترین و جدیدترین کار خود را به نمایش بگذارند. اغلب ، این پرتفوی ها به نوعی Backlink به سایت شما خواهند داشت تا بینندگان بتوانند کار ارائه دهنده خدمات را بررسی کنند.

نه تنها اجازه دادن به Backlink از پرتفوی کمک می کند تا تجارت شخصی را که به شما در بهتر کردن شغل شما کمک کرده است ، بهبود بخشد بلکه به شما کمک می کند در رتبه بندی جستجوی گوگل بالاتر ظاهر شوید.

۲ ٫ محتوای قابل اشتراکی را توسعه دهید

محتوای اشتراکی فقط به همین شکل – اشتراکی – فرصتی را برای شما فراهم می کند که تخصص شما در سراسر اینترنت تحت فشار قرار گیرد و این احتمال وجود دارد که وب سایت شما به چندین صفحه وب و سیستم عامل مرتبط شود. این که آیا شما تصمیم به ایجاد یک پست وبلاگ خوب تحقیق شده ، کتابهای الکترونیکی فعال یا اینفوگرافیک ارزشمند دارید ، هر محتوای مشترک را می توان با یک فراخوان به عمل (CTA) توزیع کرد و از بینندگان محتوا خواست تا محتوای مورد نظر را مناسب توزیع کنند.

Pinterest یکی دیگر از راههای عالی برای تولید Backlink است. اطمینان حاصل کنید که تمام پست های وبلاگ شما ، مطالعات موردی ، اینفوگرافیک و محتوای قابل ارزش با ارزش بالا به صفحه Pinterest شما مرتبط است. اگر فردی کار شما و بینش های ارزشمند را پیدا کند ، احتمال دارد هنگام ارسال مطالب در یک پست وبلاگ یا در یکی از صفحات وب خود ، Backlink ایجاد کند.

دسترسی اولیه می تواند از طریق رسانه های اجتماعی ، با استفاده از هشتگ ها و روش های دیگر توزیع هدفمند ، برای دستیابی به افراد درون طاقچه شما انجام شود.

۳ l Backlink از وب سایت شخصی خود

به عنوان شکل دیگری از مطالب قابل اشتراک ، پست های تحقیق شده را ایجاد کنید که به سایر مطالب با ارزش پیوند دارند که در یک طاقچه خاص قرار دارند. به عنوان مثال ، ایجاد پستهای شمارش معکوس به ابزارهای CRM مورد علاقه خود یا وبلاگهای مسافرتی ، به شما امکان می دهد تا به محتوای وب شناخته شده پیوند دهید ، و فرصتی را برای آن سایت محترم ایجاد می کند تا پست شما را به اشتراک بگذارد و دوباره به وب سایت خود پیوند دهد.

همه چیز در مورد قرار دادن بهترین پایتان در هنگام کار برای تولید Backlink است ، بنابراین چرا به محصولات ، خدمات یا سازندگان محتوا کمک نمی کنید تا زندگی روزمره شما را بهتر کنند؟

علاوه بر این ، شما می توانید برای گردآوری نکات و ترفندهای مفید برای یک موضوع یا مفهوم خاص ، مطالب ساده ای را جمع آوری کنید. در این صورت ، می توانید با استفاده از Feedly محتوای به موقع پیدا کنید. Feedly به شما کمک می کند تا محتوای موجود را مرتب سازی کنید تا مقاله ها و پست های وبلاگ مربوط به یک موضوع خاص یا طاقچه ها را پیدا کنید. سعی کنید هفته ای یک مرتبه جمع بندی مطالب ایجاد کنید تا خوانندگان خود را در مورد موضوعات مورد علاقه به روز کنید و مطمئن شوید که به کلیه وب سایت های ذکر شده پیوند دارند.

۴ Posts پست های مهمان بیشتر بنویسید

پست های مهمان یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن تخصص صنعت شما ضمن تولید Backlink های با کیفیت بالا است. اکثر وب سایت ها و وبلاگ ها شرح حال نویسنده کوتاه را در begi ارسال می کنندشب یا انتهای هر پست ، فضای لازم برای ایجاد Backlink.

نه تنها نوشتن پست های مهمان به شما امکان می دهد دانش خود را نشان دهید ، بلکه همکاری با دیگران به شما کمک می کند تا یک گزارش حرفه ای را ایجاد کنید و شخصیتی از برند بسازید. دسترسی به وب سایت های دارای موارد زیر می تواند ترسناک باشد ، اما اگر پیشنهاد وبلاگ مهمان شما موفق شود ، ارزش آن را خواهد داشت!

۵ ٫ شبکه آنلاین

این که آیا شما یک کارآفرین آنلاین یا صاحب مشاغل موفق هستید ، احتمالاً بیش از یک بار به شما این توصیه داده می شود: شبکه سازی برای موفقیت در تجارت مهم است. اکنون شبکه هایی با سایتهایی مانند لینکدین و Facebook برای تجارت وارد عرصه دیجیتال شده اند. شبکه می تواند مزایای بیشتری را نسبت به همیشه داشته باشد ، با این امکان که پست های وبلاگ مهمان را به اشتراک بگذارید ، محتوای ارزشمندی را به اشتراک بگذارید و حتی موافقت کنید که به وب سایت افرادی که ارتباط حرفه ای نزدیک با صنعت یا طاقچه شما دارند ، Backlink بپیوندید.

شبکه سازی می تواند برای همه افراد درگیر ارزشمند باشد ، و به شما امکان می دهد تا روی ارتباطات حرفه ای و استراتژی ایجاد کسب و کار آنلاین خود کار کنید.

۶ ٫ خلاق شوید

اگر می خواهید روند توسعه Backlink خود را سرعت بخشید ، وقت آن است که با استراتژی های خود خلاق شوید. محتوای اشتراکی یک تلاش با ارزش بالا و بازده است ، بنابراین چرا از خلاقیت خود برای شروع یک پروژه جدید و تولید Backlink استفاده نمی کنید؟

خلاقیت

پیوند دادن به وب سایت خود در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی بسیار مفید است ، اما اطمینان حاصل کنید که به جای اینکه در هر پستی که می کنید با سایت خود ارتباط برقرار کنید ، از آنها استفاده کمتری داشته باشید. اگر یک متخصص صنعت هستید ، چرا از تمام دانش خود برای به اشتراک گذاشتن کارهایی که برای سایر مشتریان انجام داده اید ، استفاده نمی کنید؟ مطالعات موردی و گزارش های مربوط به کار مشتری گذشته یا تجربیات مشتری می تواند در حالی که نشان از تخصص و ارزش شما برای مشتریان بالقوه دارند ، آزادانه در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته شود.

به همان روشی که به شما اجازه می دهد تا طراحان و ارائه دهندگان خدمات دیجیتال کارهایی را که برای وب سایت شما انجام داده اند تبلیغ کنند ، می توانید از مشتریانی بخواهید که مطالعه موردی را که در مورد پروژه خود ایجاد کرده اید در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. مطالعات موردی همچنین مفید واقع می شوند که می خواهید برای انجام معامله ارسال مهمان با یک وب سایت در مقیاس بزرگ ، زیرا این نشان می دهد که شما واقعاً به کار خود اهمیت می دهید و مفتخرید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

۷ on در پروژه های خلاق همکاری کنید

تلاشهای خلاقانه مشارکتی راهی عالی برای ایجاد Backlink به وب سایت شما و دستیابی به مخاطبان گسترده تر در همان زمان است. پروژه هایی مانند پادکست به طور فزاینده ای در بین خلاقان و صاحبان مشاغل به طور یکسان رایج شده اند ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا تخصص خود را در حالی که در توضیحات هر قسمت به وب سایت خود پیوند دارند به اشتراک بگذارند.

۸ with با طاقچه خود بچسبید

شبکه سازی و تصمیم گیری برای مبادله لینک های برگشتی می تواند برای همه طرف های درگیر مثمر ثمر باشد ، اما فقط در صورت درست انجام گرفتن. اطمینان حاصل کنید که برای آشنایی با حرفه ای ، مشاغل آنها و اینکه چگونه محتوای شما به بهترین وجه در وب سایت آنها قرار می گیرد ، وقت می گذارید. به عنوان مثال ، در صورت عدم وجود ارتباط مستقیم ، مشکلی وجود ندارد که یک مطالعه موردی عمیق در مورد مشتری مربیگری در وبلاگ توسعه رهبری به اشتراک بگذارید.

مشکلی

طاقچه شما هنگام ایجاد Backlink اهمیت دارد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که روش به اشتراک گذاری پیوند شما با طاقچه شما هماهنگ است تا یک “سابقه” تمیز را حفظ کرده و رتبه بندی SEO خود را بهبود ببخشید.

۹ Inter مصاحبه انجام دهید و مصاحبه شوید

مهم نیست که صنعت ، مصاحبه ها بطور منظم تکمیل می شود تا محتوای مشترکی را برای وب سایت ها و نشریات ایجاد کند. اگر یک سخنران عمومی خوب هستید یا وقت خود را برای تایپ کردن پاسخی متفکرانه به لیستی از سوالات مصاحبه پیشنهادی دارید ، ممکن است این تاکتیک گزینه خوبی برای افزایش تعداد Backlink به وب سایت شما باشد.

مهمترین عامل در ایجاد Backlink ، اطمینان از این امر است که هر وب سایتی که به آن وصل می شوید ، به همان اندازه اختصاص داده شده به محتوای با کیفیت است. اگرچه ما معیارهای دقیقی را که یک وب سایت را به عنوان “کیفیت” یا نه به گوگل طبقه بندی می کند ، نمی دانیم ، این کار بسیار جالب است که یک زن و شوهر از لینکهای با ارزش بالا برای بهبود رتبه بندی SEO شما چه کاری می توانند انجام دهند.

در نتیجه

ایجاد Backlink می تواند یک روند خسته کننده باشد ، اما اگر شما به تولید لینک های با کیفیت بالا در طیف وسیعی از وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی در طاقچه خود اختصاص داده شده اید ، می توانید در “کتاب های خوب” گوگل بمانید و افزایش ترافیک وب را بیش از پیش تجربه کنید. زمان.

به یاد داشته باشید که کیفیت وب سایت و محتوای شخصی شما در ایجاد ارتباط و پرورش ارتباط حرفه ای با سایر صاحبان وب سایت که بطور بالقوه به وب سایت شما پیوند می خورند ، بسیار طولانی است. محتوای خود را مفید و عملی کنید ، وب سایتهای دارای رتبه بالا را هدف قرار دهید و به طور مداوم آنلاین حرفه ای تربیت کنیدروابط برای تولید انواع Backlink که می تواند بر رتبه بندی SEO شما تأثیر بگذارد.