7 دستورالعمل برای آنکه زیبایی پوستتان طبیعی باشد

: نکات طبیعی زیبایی و داشتن صورتی سفید

 

داشتن پوستی بی عیب و روشن آرزوی هرخانمیه . رنگ پوست به فاکتورهای مختلفی مثل ژنتیک ، فیزیک و منظم مصرف کردن اجناس طبیعی واسه شفافیت پوست وابسته اما با به کار گیری بعضی اجناس که به وسیله دکتر متخصص پوست پیشنهاد می شه و از نظر سازمان بهداشت تایید شده هستن می تونه اثر داشته باشه ، از طرف دیگه پیشنهادای طب سنتی و به کار گیری خواص مواد طبیعی هم می تونه زیبایی پوست رو چندین برابر کنه.

 

ما در این بخش از سایت نمناک به شما کالاهایی طبیعی واسه روشن شدن پوست رو معرفی می کنیم

 

شیر ، آب لیمو ، عسل : همه این مواد در درخشندگی پوست نقش بسیار عالی دارن شیر و آب لیمو هر کدوم رو به اندازه یه قاشق غذاخوری و عسل رو یه قاشق چایخوری باهم ترکیب کنین که یه مرطوب کننده طبیعی به دست بیارین.

 

جو و ماست : یکی از بهترین نسخه های طبیعی ترکیب جو و ماسته که به از بین رفتن آفتاب سوختگی ، لکا و نشونه های پیری کمک می کنه، این خمیر رو در طول شب استفاده کنین.

: 7 دستورالعمل واسه اینکه زیبایی پوستتون طبیعی باشه

ماسکای گیاهی واسه زیبایی طبیعی پوست صورت

 

سیب زمینی :یه سیب زمینی رو له کنین طوری که آب اون در بیاد و روی صورت بمالید منظم انجام دادن این کارا یافته های تاثیر گذاری در جوون سازی و رفع چین و چروک پوست داره.

 

موز و روغن بادام : موز رسیده رو له کنین و به اون یه قاشق چایخوری روغن بادام اضافه کنین و این ترکیب رو به مدت 20 دقیقه روی صورت ماسک کنین و با آب بشوید.

 

آرد نخود و زرد چوبه : یه قاشق غذاخوری آرد نخود رو با یه قاشق چایخوری زرد چوبه ترکیب کنین و به اون شیر یا آب هم اضافه کنین و اونو به مدت 15 دقیقه روی صورت ماسک کنین.

 

میوه پاپایا و عسل : پاپیا آنزیمایی داره که به بازسازی پوست کمک می کنه و پوست رو در مقابل آفتاب محافظ می کنه. نصف فنجون پاپیا رو له کنین و یه قاشق چایخوری عسل به اون اضافه کنین و خوب ترکیب کنین و بعد خمیر به دست اومده رو به مدت 20 دقیقه روی صورت ماسک کنین و با آب بشورید.

 

تغیرات رو بعد از شست و شو میفهمید.

 

گوجه با ماست : گوجه با ماست تازه ، یافته های شکفت انگیزی داره . هردو این مواد ویژگی سفید کنندگی دارن و هر دو روز یه بار از این ماسک روی صورت استفاده کنین.

7 دستورالعمل واسه اینکه زیبایی پوستتون طبیعی باشه

3.84
منبع : گروه ترجمه نمناک/ز.ن

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *